Ogłoszenia o naborze do służby cywilnej

Ogłoszenie o naborze numer 142849 starszy specjalista do spraw Kadr i Szkolenia

Umowa na czas określony (na czas zastępstwa).

Warunki pracy

  • praca administracyjno -biurowa, obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie obsługi procesów kadrowo-osobowych związanych z nawiązaniem, trwaniem i ustaniem stosunku służbowego policjantów pełniących służbę w KPP w Janowie Lubelskim i jednostkach Policji podległych;
  • przygotowywanie projektów decyzji personalnych związanych ze stosunkiem służbowym policjantów, dla których przełożonym do spaw osobowych jest Komendant Powiatowy Policji w Janowie Lubelskim;
  • przygotowywanie projektów dokumentacji kadrowej związanej z przebiegiem służby policjantów, dotyczące w szczególności przyjęcia do służby w Policji oraz zwolnienia ze służby, mianowania lub powołania na stanowisko służbowe, zwolnienia lub odwołania z tego stanowiska oraz należnego na nim uposażenia, przenoszenia lub delegowania do czasowego pełnienia służby w innej miejscowości, powierzenia pełnienia obowiązków służbowych na innym stanowisku służbowym, udzielania zezwolenia na podjęcie zajęcia zarobkowego poza służbą, urlopów wynikających z uprawnień związanych z rodzicielstwem, ustalaniem prawa do nagrody rocznej, wzrostu uposażenia zasadniczego  z tytułu wysługi lat oraz jego procentową wysokość, prawa do nagrody jubileuszowej;
  • zakładanie i prowadzenie teczki akt osobowych w celu przechowywania dokumentacji związanej ze stosunkiem służbowym policjanta;
  • wprowadzanie i aktualizuja w elektronicznym Systemie Wspomagania Obsługi Policji w module KADRY danych osobowych policjantów, w tym danych wynikających z procesów kadrowo-płacowych;
  • prowadzenie spraw kadrowo - militaryzacyjnych.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe: powyżej roku  w obszarze pracy kancelaryjno-biurowej, prowadzenie postępowań administracyjnytch, znajomość Ustawy o Policji i przepisów wykonawczych, znajomość obsługi komputera i programów Windows, Word, Excel;
  • deklaracja zgody na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne”.;
  • posiadanie obywatelstwa polskiego;
  • korzystanie z pełni praw publicznych;
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wymagania dodatkowe:

  • Wykształcenie: wyższe z zakresu prawa, administracji, ekonomii;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku do spraw obsługi kadrowej, umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność rozwiązywania problemów.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicz: 4.731,37 zł wynikające z mnożnika 1,8 kwoty bazowej.

  • cv i list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego  w zakresie wykształcenia;
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy;
  • oświadczenie o znajomości Ustawy o Policji i przepisów wykonawczych;
  • kopię dokumentów potwierdzających znajomość obsługi komputera i programów: Windows, Word, Excel;
  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwa lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dokumenty dodatkowe (dołącz, jeśli posiadasz):

  • kopie dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdują sie w gronie najbliższych kandydatek/kandydatów;
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego  w zakresie wykształcenia;
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy.

Co oferujemy:

  • pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu;
  • miejsce parkingowe na terenie urzędu;
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników.

Termin składania dokumentów:

Dokumenty należy złożyć do:  03.10.2024 roku za pośrednictwem operatora pocztowego lub osobiście.

Decyduje data stempla pocztowego/ osobistego dostarczenia ofery do urzędu.

Miejsce składania:  Komenda Powiatowa Policji w Janowie Lubelskim  ul. Jana Zamoyskiego 92, 23-300 Janów Lubelski.

Ofertę  należy przekazać/przesłać w formie papierowej w zamkniętej kopercie  z podaniem swojego imienia i nazwiska z dopiskiem  „Rekrutacja/nabór" na adres: Komenda Powiatowa Policji w Janowie Lubelskim ul. jana Zamoyskiego 92, 23-300 Janów Lubelski.

Składając dokumenty oświadczasz, że znana Ci jest treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych w naborze.

Zapraszamy również  do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 47 81 55 257, lub mailowego na adres: sekretariat.kppjanowlubelski@lu.policja.gov.pl.

Metryczka

Data publikacji : 18.09.2024
Data modyfikacji : 19.09.2024
Komenda Powiatowa Policji w Janowie Lubelskim
st.asp. Faustyna Łazur Jednoosobowe stanowisko ds. Prasowo-Informacyjnych
Osoba modyfikująca informację:
st.asp. Faustyna Łazur